Nga gratë te burrat/ Edi Rama i tregon kamarierit radhën e kafes: Beqareve në fillim, pastaj… (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet në një bar-kafe në shoqërinë e disa vajzave e grave. 

Kreu i qeverisë nuk i kurseu batutat me kamarierin ndërsa i tregon këtij të fundit radhën e kafes nga gratë te burrat.

Ndërkohë që Rama flet nuk mungojnë të qeshurat nga gratë që ndodhen në tavolinë. 

“Radha e kafes-manuel mirësjellje për kamarierët”, shkruan Rama në rrjetet sociale. Kreu i qeverisë shfaqet në video teksa i drejtohet kamarierit me fjalët:

More vesh ti! Ashtu, grave në fillim. Beqareve në fillim, pastaj grave të martuara, pastaj vajzave, pastaj burrave. Dhe te burrat, të martuarve në fillim, beqarëve ne fund”, thotë Rama.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *