Nga Haland tek Pogba dhe Ibra/ Njihuni me listën e lojtarëve, të cilëve vdekja e Raiolës ja lë të ardhmen pezull

Lajmi për vdekjen e super agjentit Mino Raiola pushtoi rrjetin në pak minuta, me italianin që kishte në menaxhim disa nga emrat më të mëdhenj të futbollit e ardhmja e të cilëve mbetet pezull pas vdekjes së tij.

pjimage (4)

Ibrahimovicc, Pogba, Haland, Baloteli janë vetëm disa nga emrat të cilët “mbreti” i merkatos së transferimeve i kishte në menaxhim.

Me merkaton që po afron pritet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e këtyre futbollistëve.

Lista:

1 2

3 4 5 6

PANORAMSPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.