Nga Juventus-Çelsi te Bajerni, Junajtid dhe Barcelona, shikoni formacionet e mundshme të sfidave më të rëndësishme të ditës së sotme

Do të zhvillohen mbrëmjen e sotme 8 përballjet e dyta të vlefshme për grupet e Ligës së Kampioneve. Gjithçka do të startojë me 2 sfidat e orës 18:45, ku Atalanta do të presë kampionët e Zvicrës, Jang Bojs, ndërkohë që Zenit do të ndeshet me Malmon.

champions

Spektakli do të kulmojë në orën 21:00, ku spikat kryendeshja mes Juventusit dhe Çelsit, që do të zhvillohet në Torino. Gjithashtu në fushë do të zbresin skuadra të tjera prestigjioze si Bajern Mynih, Mançester Junajdit dhe Barcelona, që do të kërkojnë triumfin, për të mos e komplikuar kualifikimin në fazën e grupeve.

PËRBALLJET E SOTME DHE FORMACIONET E MUNDSHME: 

Grupi E:

Bajern Mynih – Dinamo K. 21:00

Formacionet e mundshme

Benfika – Barcelona 21:00

Benfika-Bajern

Grupi F:

Atalanta – Jang Bojs 18:45

Man.Junajtid – Vijareal 21:00

Manchester

Grupi G:

Salzburg – Lilë 21:00

Volfsburg – Sevija 21:00

Grupi H:

Zenit – Malmo 18:45

Juventus – Çelsi 21:00

Juventus-Celsi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.