Nga Lambo te Ferrari, Hysaj i fiksuar pas makinave të shtrenjta


Teksa jemi në periudhë merkatoje, nuk mund të mungojnë edhe pushimet nga ana e lojtarëve që nuk kanë asnjë angazhim në kampionatin Europian. Elseid Hysaj është njëri nga lojtarët i cili ka zgjedhur që t’i kushtojë pak kohë familjes së tij por edhe vetes.

Ai ka vendosur që t’i bëjë vetes një dhuratë. Duke pasur parasysh që është i dashuruar pas makinave luksoze, ka zgjedhur të marrë një “Ferrari” çmimi i të cilit është goxha i lartë, por kur flasim për futbollist të një niveli të lartë siç është lojtari shqiptar një vlerë e tillë justifikohet.

Mbrojtësi 27-vjeçaë ka zgjedhur markën e fundit të “Ferrarit” i cili ka kushtuar më shumë se 200 mijë euro.

Ngjyra e mjetit të blerë që është e verdhë, duke shtuar edhe një makinë tjetër në garazhin e tij pas “Lamborghinit” dhe një “Mercedes Benz GLE”.

Lojtari shkodran flitet se ka arritur një marrëveshje paraprake më skuadrën e Lacios për të luajtur sezonin e ardhshëm aty, pasi vendosi të mos vazhdojë rinovimin me skuadrën e Napolit.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *