Nga largimi i Harry-t dhe Megan nga MB te momentet e vështira, zbulohet parashikimi tronditës i astrologes së Princeshë Dianës

Kjo përfshinte parashikimet për martesën e tyre dhe mënyrën në të cilën Meghan do të trajtonte të qenit mbretërore.

Astrologes, Debbie Frank, iu kërkua të hartonte dhe të studionte tabela për të dy djemtë e princeshë Dianës. Në 2018, Debbie parashikoi që Meghan do të luftonte për të përballuar jetën mbretërore, ashtu si bëri Diana dhe madje mendoi se çifti dëshiron të shkojë jashtë vendit.

Harry

Ajo tha: “Diana përfundoi duke qenë shumë e izoluar në familjen mbretërore, dhe gjithashtu Meghan nuk do të ketë familje afër. Nëse ajo po kalon një kohë të vështirë, ajo nuk do të ketë asnjë përkrahës kështu që duhet të krijojë rrjetin e saj mbështetës. Është e vështirë të martohesh në Familjen Mbretërore, ka traditë dhe protokoll dhe rrathë për të kaluar, është një ndërmarrje e madhe”- tha ajo.

Kjo çuditërisht është vërtetuar se është e vërtetë.

Për Harry dhe Meghan ajo parashikoi: “Nuk do të lejohej që Harry të jetonte jashtë vendit si anëtar i familjes mbretërore, por unë mund të shoh një lëvizje ndërkombëtare. Unë mendoj se ata janë këtu për t’i bërë gjërat të ndodhin në botë, ata do t’i marrin gjërat në një drejtim të ri, do të na hapin sytë dhe do të rrisin ndërgjegjësimin për kauza bamirësie. Ata janë një çift i jashtëzakonshëm”, tha ajo.

Meghan Harry Queen 1

Ajo gjithashtu kishte shumë për të thënë nëse çifti Royal ishin të pajtueshëm.

“Meghan i kupton pasionet e Harry -t në jetë. Njëlloj ajo ofron atë që ai kërkon tek një grua – është dikush më i gatshëm, elegant dhe më i aftë shoqërisht”

Ajo zbuloi se: “Meghan lindi në të njëjtën datë, 4 gusht, si Nëna Mbretëreshë. Ajo po e rikthen atë energji Leo në familje. Princesha Margaret ishte gjithashtu Leo, ashtu si Princesha Anne.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com