Nga mbërritja në Milano, tek takimi me emigrantët, Rama publikon pamjet: Videokartolinë nga dallga kuqezi shqiptarëve të Italisë

nga mberritja ne milano tek takimi me emigrantet rama publikon pamjet videokartoline nga dallga kuqezi shqiptareve te italise


Kryeministri Edi Rama ka publikuar një videokartolinë nga takimi me emigrantët shqiptarë në Itali në stadiumin në Milano.

edi rama

Kreu i qeverisë publikoi momente nga mbërritja në vendin fqinj, takimi me emigrantët dhe pritja e tyre, teksa u shpreh se kjo është një shembëlltyrë e kohës së re që ka ardhur për Shqipërinë e për shqiptarinë.

“MIRËMËNGJES ???? dhe me këtë videokartolinë nga dallga kuqezi e shqiptarëve të Italisë, shembëlltyrë e kohës së re që ka ardhur për Shqipërinë e për shqiptarinë, ju uroj një javë të mbarë????”, shkruan Rama.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts