Nga nesër nis tërheqja e efektivëve nga komunat në Veri, Policia e Kosovës jep detaje

Policia e Kosovës ka zhvilluar sot takime koordinuese me EULEX dhe KFOR-in, në kuadër të marrëveshjeve të arritura në Bratisllavë. Në një njoftim zyrtar Policia e Kosovës ka bërë me dije se nga nesër do të ketë një numër më të vogël të pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, në dhe përreth objekteve komunale në veri. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts