Nga Ronaldo te Mesi dhe Mbape, si do të dukeshin yjet e futbollit nëse do të ishin… obezë
Një galeri fotosh pikante të publikuara nga prestigjioze AS janë duke bërë xhiron e internetit. Media spanjolle ka menduar të argëtojë lexuesit e saj, teksa ka transformuar disa prej yje të futbollit, tu i publikuar ata në versionin obezë.

pjimage (2)

Nëpërmjet aplikacionit “Facen App”, është bërë i mundur realizimi i një numri të konsiderueshëm fotosh epike, ku bëjë pjesë yje të futbollit botëror, si Mbape, Mesi, Ronaldo, Nejmar, etj. Imazhe tepër pikante që pa pikë dyshimi shkaktojnë të qeshura pafund. Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme:

Mbape

10 7 8 9

12 13

2 3 4 5 6

15 14 11

18

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.