Ngacmoi seksualisht 19-vjeçaren dhe tentoi ta marrë me forcë në makinë, pranga 38-vjeçarit në Shkodër

ngacmoi seksualisht 19 vjecaren dhe tentoi ta marre me force ne makine pranga 38 vjecarit ne shkoder
ngacmoi seksualisht 19 vjecaren dhe tentoi ta marre me force ne makine pranga 38 vjecarit ne shkoder

Shkodër

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan në flagrancë shtetasin A. N., 38 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka kallëzuar një shtetase 19 vjeçe, se 38-vjeçari e ka ngacmuar seksualisht dhe ka tentuar ta marrë me forcë, në automjetin e tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts