Ngacmuan seksualisht dhe rrahën një të re në Greqi, arrestohen katër të mitur, mes tyre një shqiptar

Katër të mitur u arrestuan sot në Greqi pasi akuzohen se kanë dhunuar një 26-vjeçare greke për shkak ë origjinës dhe racës.

Mediat grek shkruajnë se katër të arrestuarit janë një 15-vjeçar grek, një 17-vjeçar shqiptar, një 17-vjeçar polak dhe një 18-vjeçar polak.

Sipas dëshmisë së 26-vjeçares, katër të rinjtë i janë afruar e kanë ngacmuar seksualisht, dhe më pas kanë filluar ta rrahin dhe gjuajnë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts