Ngjarja e mistershme, zhduket djali i Didier Drogba! Askush nuk e di ku ndodhet

Isak Drogba djali i ish-legjendĂ«s sĂ« Çelsit, Didier Drogba Ă«shtĂ« kthyer nĂ« çështjen e ditĂ«s nĂ« klubin portugez Akademika ku militon aktualisht. Sipas asaj çka raporton e pĂ«rditshmja britanike “The Sun”, djali i legjendĂ«s nuk Ă«shtĂ« paraqitur nĂ« stĂ«rvitje dhe nuk ka komunikuar me asnjĂ« nga klubi lidhur me vendndodhjen e tij.

drogba

Burime nga klubi bëjnë të ditur se 21-vjeçari i kishte komunikuar klubit disa kohë më parë se i duheshin disa ditë të lira për të shkuar në Francë, për të zhvilluar disa provime në shkollën ku është i regjistruar, por që nga ai moment nuk kanë dëgjuar më prej tij.

Pjesa tjetër e shokëve të ekipit pohon të njëjtën gjë, duke pranuar se as ata nuk ia kanë idenë se ku ndodhet aktualisht Isak Drogba.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.