Ngjarje e rëndë/ Humb jetën nxënësi i klasës së gjashtë, vëllai e gjeti të shtrirë në dyshemenë e banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja jete. Sipas emdiave kosovare, mësohet se viktima është nje fëmije, nxënës i klasës së gjashtë.

Një nxënës i klasës së gjashtë nga Vushtrria është gjetur i vdekur nga vëllai i tij. Sipas policisë viktima është gjetur i shtrirë në dysheme.

Në vendin e ngjarjes ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.