Ngjarje e rëndë në Kinë/ Një person godet me thikë 18 persona, shumica fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një burrë me thikë në dorë ka sulmuar fëmijë në zonën e njohur si Guangxi.

Mediat e huaja raportojnë se burri ka plagosur me thikë 18 persona, 16 prej të cilëve ishin fëmijë.

Bëhet me dije se dy fëmijë janë plagosur rëndë, ndërsa agresori është arrestuar menjëherë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *