Ngo kthehet në telenovelë, zbulohet dita ku sulmuesi anglez do të jetë në kryeqytet
Tirana priste sot që të firmoste me Majkëll Ngonë dhe më pas anglezi të udhëtonte drejt Pogradecit. Gjërat nuk kanë shkuar sipas parashikimeve.

majkell ngo

Anglezi ka shtyrë biletën dhe thuhet se do të jetë në Tiranë të mërkurën, e shumta të enjten.

Bardheblutë po durojnë kapriçot e anglezit, por në qoftë se Ngo nuk paraqitet shpejt, mund të vendosin që të marrin një rrugë tjetër, atë të gjetjes së një sulmuesi tjetër për ekipin bardheblu.

Majkëll Ngo shihet si lojtari që i vë kapak merkatos së verës së Tiranës.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.