Nipi i Ricky Martin akuzon këngëtarin: Më ka abuzuar seksualisht. Reagon vëllai i “Livin La Vida Loca”

Nipi i Ricky Martin, i cili e ka akuzuar atë për incest dhe abuzim, ka ‘probleme të shëndetit mendor’, sipas vëllait të këngëtarit të “Livin’ La Vida Loca”.

Zbulimi vjen mes pretendimeve të reja se nipi i Ricky, Dennis Yadiel Sanchez, ka një precedentë të gjatë kriminal në vendlindjen e tij Puerto Rico dhe një herë kërcënoi se do të vriste një kolege femër.

Fox3Noë raporton se kolegia e Sanchez, Claudia Ramrez Martell, madje mori një urdhër ndalimi ndaj tij pasi ai u bë i ‘fiksuar’ pas saj, duke u shfaqur vazhdimisht jashtë vendit të tyre të punës duke thënë se kishte në plan ta vriste.

Të premten, vëllai i Ricky-t, Eric Martin, pohoi në një video në Facebook Live se Sanchez “ka probleme mendore”.

Vëllai i madh i këngëtarit latin tha se 21-vjeçarja, e cila tashmë është e ndarë nga familja, kishte lënduar të afërm të tjerë.

Ai shtoi se familja kishte luftuar për të përballuar problemet e përkeqësuara të shëndetit mendor të Sanchez, por se ai ishte ‘lodhur duke qenë i qetë’ për to, megjithëse tha se ai dhe familja e tij ende e donin nipin e tyre të trazuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts