Nis në Tiranë Java Kulturore Italiane, Veliaj: Mos humbisni një javë të mbushur me një seri aktivitetesh fantastike

nis ne tirane java kulturore italiane veliaj mos humbisni nje jave te mbushur me nje seri aktivitetesh fantastikeNë Tiranë ka nisur Java Kulturore Italiane dhe përmes një postimi në rrjete sociale, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin aktivitetet e shumta te organizuara.

erion veliaj

Veliaj shprehet se java do të jetë e mbushur me një seri aktivitetesh, nga koncertet, te opera e shfaqjet kontemporane.

“Tirana mikpret Italinë! Mos humbisni një javë të mbushur me një seri aktivitetesh fantastike si koncerte ????, opera ????, shfaqje kontemporane, sport ⚽️ e shumë të tjera, të gjitha për t’u përjetuar në çdo grimcë”, shkruan Veliaj.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts