Nis numërimi në Kavajë, kandidati i PS në avantazh me 26 vota

nis numerimi ne kavaje kandidati i ps ne avantazh me 26 vota

Nis procesi i numërimit edhe në Kavajë, ku nga 92 kuti në total, deri më tani është numëruar 1 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i koalicionit “BF” , Fisnik Qosja ka marrë deri më tani 39 vota ose 37.50 %.

Sakaq, kandidati i PS Redjan Krali, kryeson me 65 vota ose 62.50%.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts