Nis procesi ndaj Ervin Salianjit në Gjykatën e Apelit, avokati kërkon shtyrjen e seancës, ja arsyeja

nis procesi ndaj ervin salianjit ne gjykaten e apelit avokati kerkon shtyrjen e seances ja arsyeja
nis procesi ndaj ervin salianjit ne gjykaten e apelit avokati kerkon shtyrjen e seances ja arsyeja

Ka nisur procesi ndaj Ervin Salianjit në Apelin e Juridiksionit të Përgjithsëhm.

Lajmi konfimirohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Në seancë mungojnë deputeti Salianji dhe avokati i tij.

Avokati i Salianjit Ledio Braho  i ka drejtuar një kërkesë gjykatës për shtyrje të seancës.

“Nuk mund të jem i pranishëm për arsye shëndetësore”, ka deklaruar ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts