Nis sot viti i ri shkollor, mesazhi i Begajt: Puna dhe përkushtimi juaj, ndërtojnë Shqipërinë e së nesërmes

nis sot viti i ri shkollor mesazhi i begajt puna dhe perkushtimi juaj ndertojne shqiperine e se nesermes
nis sot viti i ri shkollor mesazhi i begajt puna dhe perkushtimi juaj ndertojne shqiperine e se nesermes

Teksa sot nis viti i ri shkollor, nuk mund të mungonte një mesazh nga presidenti i Republikës, Bajram Begaj.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, kreu i shtetit i ka uruar suksese nxënësve dhe mësuesve, po ashtu edhe prindërve për këtë vit të ri shkollor.

“Suksese në vitin e ri shkollor për çdo nxënës, mësues dhe prind në Shqipëri, e në veçanti për të gjithë ata nxënës që hyjnë në klasë të parë!
Puna dhe përkushtimi juaj i sotëm, ndërtojnë Shqipërinë e së nesërmes.”, thuhet në mesazhin e tij.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts