Nita flet me Kiarën për Luizin: Ka reflektuar pas takimit me babain tënd 

nita flet me kiaren per luizin ka reflektuar pas takimit me babain tend

22:47 – 01.03.2023

Nita flet me Kiarën për Luizin: Ka reflektuar pas takimit me babain tënd 

Kiara bisedoi me Nitën lidhur me raportin që është krijuar së fundmi mes saj dhe Luizit. Kiara tha se me kalimin e kohës, dashuria konsumohet, por respekti duhet të mbesë gjithmonë.

Ajo shtoi se ndonjëherë ai e vë në siklet atë dhe se ka nevojë që ata të njihen më shumë me njëri-tjetrin.

[embedded content]

Nita nga ana tjetër shtoi se pas takimit me babain e Kiarës, iu duk sikur Luizi reflektoi. Ajo shtoi se iu bë qejfi që takoi me babain e Kiarës dhe mendoi se në takimi mes tyre, do e ndryshonte Luizin.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts