Një ditë pas Kuvendit Kombëtar, Basha thërret sot mbledhjen e Kryesisë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha një ditë pas mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të PD, ka thirrur Kryesinë,.

Bëhet me dije se takimi do të zhvillohet sot në orën 20:00.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Kuvendi Kombëtar i PD-së miratoi ndryshimet në statut e PD-së, duke i hapur rrugë ndryshimit të kupolës drejtuese, përfshirë Kreun e Grupit Parlamentar, post të cilin e mori kryetari Lulzim Basha, duke larguar kështu Gazment Bardhin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts