Një ditë pas protestës së opozitës para Kryeministrisë, Bardhi mbledh sot grupi parlamentar

nje dite pas protestes se opozites para kryeministrise bardhi mbledh sot grupi parlamentar
nje dite pas protestes se opozites para kryeministrise bardhi mbledh sot grupi parlamentar

Një ditë pas protestës së opozitës, e cila u mbajt para Kryeministrisë, grupi parlamentar demokrat do të mblidhet sot.

Ka qenë Gazment Bardhi ai që ka njoftuar kolegët e tij për mbledhjen. Mësohet se takimi është parashikuar që të nisë në orën 11:30 në Kryesinë e Kuvendit.

“Te nderuar kolege,
Nesër ora 11:30 do te zhvillojme mbledhjen e grupit. Për shkak se disa kolege kane mbledhje me vone ne Kryesi, mbledh neser do ta zhvillojme tek salla e grupit ne Kryesine e Kuvendit. Ju falenderoj! Naten.”, thuhet në njoftimin për demokratët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts