Një ditë pas zgjedhjes në krye të PD, Basha bën lëvizjen e parë, mbledh sot Kryesinë

Kreu i PD-së Lulzim Basha mbledh sot Kryesinë e partisë, një ditë pasi u zgjodh në krye të saj. Gazetari Osman Stafa tha për BalkanWeb se ditën e sotme në orën 20:00 do të bëhet mbledhja e Kryesisë.

Mbledhja është njoftuar se do të zhvillohet në zyrat e PD.

“Nesër (sot), date 30 Korrik 2023, ora 20:00 do të bëhet mbledhja e kryesisë në zyrat e PD. Faleminderit!”, thuhet në mesazhin e publikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts