Një i moshuar në Korçë paraqitet në spital me plagë në trup, dyshimet e para

nje i moshuar ne korce paraqitet ne spital me plage ne trup dyshimet e para
nje i moshuar ne korce paraqitet ne spital me plage ne trup dyshimet e para

Një i moshuar rreth 80 vjeç banues në lagjen nr 15 në Korçë. Është paraqitur në spitalin e Korçës me dëmtime në trup dyshohet me sende të forta.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se mbetet e paqartë mënyra se si mund të jetë dëmtuar i moshuari pasi sipas policisë e cila ka shkuar në banesën e të moshuarit nuk ka konstatuar asgjë të dyshimtë.

Banesa ka qenë e mbyllur, dera nuk ka qenë e dëmtuar as pajisjet brenda saj.

Policia ndërkohë po punon për të zbardhur rrethanat e kësaj ngjarje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts