Një infermiere 35-vjeçare gjendet e vdekur në një spital në Kosovë

Vdes në vendin e punës, një infermiere e Spitalit të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai ka thënë se infermierja thuhet të jetë e moshës rreth 35-vjeçare dhe vdekja e saj është cilësuar si e dyshimtë.
“Sot rreth orës 08:00 është informuar policia së është gjetur pa shenja jete në vendin e saj të punës. Vdekja është cilësuar si e dyshimtë”.

Zahiti ka deklaruar se trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për ekzaminime të më tejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *