Një javë pas ngjarjes tragjike, Alex Baldwin shfaqet bashkë me familjen e tij në rrugët e SHBA (Foto)

Alec Baldwin është shfaqur për herë të parë me familjen e tij rrugëve të Neë England një javë pasi që aksidentalisht vrau kineasten e Rust, Halyna Hutchin gjatë xhirimeve.

Baldwin është shfaqur me fëmijët e tij dhe gruan e tij në një qytet të vogël në verilindje. Aktori shihet në tension dhe i mërzitur derisa porosit ushqim për familjen e tij.

Alex

Ai ka qenë bashkëpunues me policinë e Santa Fe-së në Neë Meksiko, derisa hetimet për këtë janë duke vazhduar.

Baldwin ishte duke xhiruar në filmin Rust ku ai aksidentalisht vrau Halyna HUtchins . Në armën që ai përdori kishte një fishekë të vërtetë: policia ende nuk e di se si arriti ai në setin e xhirimeve. Sherifi, Adam Mendoza tha të mërkurën që “askush nuk do të përjashtohet” nga ndonjë akuzë kriminale

 

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.