Një mjet i dyshimtë i parkuar/ Bllokohet Gjykata Supreme në SHBA, autoritetet apel qytetarëve: Qëndroni larg zonës

Gjykata Supreme në SHBA është bllokuar për arsye sigurie pasi që në afërsi të saj është gjetur një veturë e dyshuar.

Një gazetar ka publikuar në Twitter një fotografi, ku shihet një veturë ngjyrë hiri i ndalur në afërsi të Gjykatës.

Makina

Policia në Capitol, ka paralajmëruar të gjithë që të mos shmangin rrugët kryesore që çojnë drejt Gjykatës Supreme në Washington.

“Po hetojmë veturën e dyshimtë para gjykatës Supreme përgjatë rrugëve kryesore”, thote policia amerikane e Capitolit.

Us

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.