Një nga më të mirët në histori për kampionin e botës, Juvja gjen pasardhësin e Ronaldos tek Barcelona


Sipas asaj që raportojnë mediat katalanase, Juve e ka gati opsionin në rast të largimit të yllit portugez Kristiano Ronaldo, dhe ai është sulmuesi i Barcelonës, Antoni Grizman.

Grizman

Në qoftë se skuadra bardhezi nuk arrin të kualifikohet në Ligën e Kampionëve sezonin tjetër, Ronaldo me shumë mundësi do të vendosë të largohet pasi pjesëmarrja në Champions është thelbësorë për sulmuesin 36 vjeçar.

Por afrimi Grizman nuk do të jetë një gjë e lehtë, pas sulmuesi francez ka një kontratë deri në vitin 2024 me Barcelonën, dhe katalanasit nuk duan të dalin me humbje nga ky transferim.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.