Një tjetër goditje nga drejtori i Interit, kësaj radhe rrëmben… zemrën e moderatores
Drejtori i Interit, Piero Ausilio dhe moderatorja sportive, Monika Bertini janë konfirmuar si çifti më i ri në botën e sportit.

pjimage (15)

Ky lajm u bë me dije nga mediat në Milano, të cilët kanë theksuar se ata janë të lidhur prej kohësh, por ishte kaluar pa u vënë re nga mediat.

Tani çdo gjë është konfirmuar dhe në botën e sportit kemi çiftin më të ri, i cili cilësohet si një nga më të bukurit nga mediat italiane.

1324

78

6565

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.