Njëri u kap me kokainë, tjetri theu masën e arrestit shtëpiak, tre të arrestuar

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, ndërsa akuzohen për vepra të ndryshme penale.

NJOFTIMI I POLICISE
Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasin S. A., 25 vjeç, banues në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit fizik shërbimet e Policisë, i gjetën dhe sekuestruan, sasi lëndë të dyshuar narkotike kokainë. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasen A. R., 32 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë, arrestuan shtetasin E. H., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi u kap duke drejtuar motomjetin, pa leje drejtimi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts