Njihuni me çiftin që flenë në dhoma të ndara, 40-vjeçarja tregon arsyen dhe pse ua rekomandon të gjithëve

Një çift britanik kanë treguar se nuk flenë në të njëjtin shtrat, madje as në të njëjtën dhomë, por në dhoma të ndryshme.

Referuar “The Sun”, 40-vjeçarja Melissa Gold përmes një videoje në TikTok tregoi se të mos fjeturit bashkë me të shoqin u ka përmirësuar marrëdhënien.

“Ne u martuam në një moshë relativisht të madhe dhe në fillimin e kishim shumë të vështirë që t’i përshtateshim njëri-tjetrit dhe zakoneve që secili prej nesh kishte. Përfshirë këtu edhe gjumin, e për këtë arsye fillimisht menduam që duhet të flinin veç”, shprehet ajo.

Ajo thotë se edhe pse kjo nisi si një nevojë, ata kanë kuptuar se kjo gjë i ka bërë ata të jenë më të dhënë pas njëri-tjetrit dhe se kështu “i merr malli” më shumë.

Edhe pse kritikat që marrin, qoftë dhe nga familjarët, janë të shumta, por Gold thotë se nuk i merr parasysh madje ua sugjeron edhe çifteve të tjera.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.