Njollat e gjakut ende në vendngjarje’/ “Bam-bam”, i moshuari rrëfen konfliktin me armë në Korçë: Dëgjuam krisma

njollat e gjakut ende ne vendngjarje bam bam i moshuari rrefen konfliktin me arme ne korce degjuam krisma

Teksa njollat e gjakut janë ende në vendngjarje, banorët e zonës ku ndodhi përplasja me armë në Korçë tregojnë se kishin dëgjuar të shtëna.

Një i moshuar pohoi se kishte dëgjuar disa të shtëna, por nuk ishte në dijeni të konfliktit.

“Nuk e dimë se ça ndodhi. Dëgjuam krisma, shtinë ata, pam-pam ja bëri”, tha një i moshuar që ka shtëpinë pranë vendit të ngjarjes. Kujtojmë se nga konflikti me armë zjarri dhe me mjete të forta të plagosur mbetën dy persona, konkretisht Igli Hoti dhe Artan Qeshori, të cilët aktualisht janë duke marrë mjekim në spitalin e Traumës në Tiranë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts