Noka, Boçi e Hoxha takim me kryesinë e degës Vorë, zbardhen tre çështjet themelore të diskutuara

Indrit Hoxha së bashku me Flamur Nokën dhe Luçiano Boçin, kanë zhvilluar një takim me kryesinë e degës në Vorë.

Në këtë takim tre pikat themelore të diskutimit kanë qenë të fokusuara te Kuvendi i 2 Dhjetorit, riorganizimi degës dhe organizimi i PD dhe opozitës.

Në një postim në Facebook,,Hoxha shkruan:

Ne Vorë me kryesine e deges se PD ne cilesine e drejtuesit politik se bashku me sekretarin e pergjithshem te PD Flamur Noka dhe nen kryetarin e PD Luciano Boci.
•Kuvendi i 2 Dhjetorit
•Riorganizimi deges
•Organizimi i PD dhe opozites per betejn finale ne shesh me rregjimin e Edi Rames.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts