Nudo në vaskë druri, tifozja e Interit nuk përmbahet


Ines Trokia njihet si një prej modeleve më seksi, që gjithnjë provokon me foto “të nxehta” në rrjetet sociale.

Tifozja 3

Bukuroshja italiane, e cila bën tifo për skuadrën e Interit, është e dashuruar me fotot nudo.

ines5

Së fundmi, modelja seksi ka postuar në “Instagram” një foto, teksa shfaqet krejtësisht nudo në një vaskë druri. Imazhe që kanë marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

Tifozja e Interit

ines Ines4

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *