“Nuk dua të jem në këtë pozicion”/ Zbulohet kandidati i PS që u tërhoq nga gara në zgjedhjet e 25 prillit (Emri)

SHPËRNDAJE

Alket Hyseni mësohet se është kandidati i tërhequr nga kandidimi në siglën e Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, raporton “News 24”.

ER

Sjellim në vëmendje që Alketi Hyseni ishte renditur i 11-ti në qarkun e Vlorës. Më herët vet kryeministri Rama bëri me dije se një kandidat u tërhoq nga gara.

“Kam dijeni të një rasti, vetëm një kandidati që ishte shumë i bindur që nuk duhet të ishte dhe thoshte që unë do bëj gjithçka, por nuk dua të jem në këtë pozicion. I thashë kush nuk do s’ka problem”, tha kryeministri Rama.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.