Nuk i dha lekët për disa muaj, kroati hakmerret ndaj shefit, ia bën makinën luksoze “copë” (FOTO)

Një burrë në Kroaci, ka marrë sëpatën dhe ka dëmtuar rendë një makinë tip “Audi”, në pronësi të shefit të tij.

Sipas mediave, ngjarja ka ndodhur në Zagreb, ndërsa veprimi i punonjësit i ka habitur të gjithë.

Dyshohet se shefi, nuk i ka dhënë punonjësit rrogën për disa muaj, e ndaj ai, ka ndërmarrë hapin ekstrem.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com