Nuk ka qetësi në bregdetin shqiptar, një pushuese nga Kosova rrezikon të mbytet në Shëngjin, rasti i tretë brenda kësaj jave

nuk ka qetesi ne bregdetin shqiptar nje pushuese nga kosova rrezikon te mbytet ne shengjin rasti i trete brenda kesaj jave
nuk ka qetesi ne bregdetin shqiptar nje pushuese nga kosova rrezikon te mbytet ne shengjin rasti i trete brenda kesaj jave

Nuk ka qetësi në bregdetin shqiptar. Një tjetër pushuese ka rrezikuar të mbytet. Mësohet se 40-vjeçarja nga Kosova, ka rrezikuar jetën në zonën Kune Vainit.

Gruaja është dërguar menjëherë në spitalin e Lezhës dhe po mbahet nën kontroll.

Ky është rasti i tretë ku tre pushues nga Kosova rrezikojnë të mbyten në Shëngjin.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts