Nuk ka qetësi për Veriun, sulmohet me gurë makina e policisë në Zveçan

Një makinë policie është penguar dhe sulmuar me mjete të forta nga protestuesit. Sipas “Express”, kjo konfirmohet nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Ai tha se si pasojë e sulmit me gurë, veturës i është thyer xhami. “Mund të konfirmojmë se, një veturë policore e cila ka qenë me detyrë zyrtare duke patrulluar […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts