“Nuk ka zhvillim pa arsim”- Ilir Meta publikon foton me të rinjtë: Garantojmë ndryshimin që ndal shpopullimin
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar sot një foto me disa të rinj, duke theksuar se do të garantojnë ndryshimin që ndal shpopullimin.

meta me te rinjte

Ish-Presidenti Meta thekson se nuk ka zhvillim pa arsim dhe se gjithçka bëhet për të rinjtë.

“Çdo ditë duke dëgjuar të rinjtë do të garantojmë Ndryshimin që ndal shpopullimin. Nuk ka zhvillim pa Arsim! Gjithçka për të rinjtë!

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *