Nuk kanë fund telashet për Interin, Lukaku feston ditëlindjen në fshehtësi me shokët e skuadrës dhe policia…


Sikur të mos mjaftonte vetëm sherri Lautaro-Konte, tani Interit i është shtuar dhe një çështje “Lukaku”.

LUKAKU

Sulmuesi belg sot mbush 28 vjeç dhe për festën e ditëlindjes së tij ai e ka organizuar në mënyrë tëm fshehtë në një hotel së bashku me tre lojtarë të tjerë zikaltër si Hakimi, Perisiç dhe Eshli Jang.

Pas fitores 3-1 ndaj Romës në stadiumin “Giuseppe Meazza”, katër lojtarët e Interit u transferuan menjëherë në hotel ku në orën 03:00 të mëngjesit janë kapur në flagrancë nga policia.

Në total janë identifikuar 24 persona, midis tyre dhe drejtori i restaruantit dhe hotelit që ka organizuar këtë event. Drejtori dhe të ftuarit do të gjobiten për mos respektim të masave antiCOVID të vendosur nga qeveria italiane.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.