“Nuk njoh as Bashën dhe as Berishën”, Xhelal Mziu: Nëse PD nuk unifikohet, në zgjedhjet e 2025 nuk do të jetë konkurruese

nuk njoh as bashen dhe as berishen xhelal mziu nese pd nuk unifikohet ne zgjedhjet e 2025 nuk do te jete konkurruese
nuk njoh as bashen dhe as berishen xhelal mziu nese pd nuk unifikohet ne zgjedhjet e 2025 nuk do te jete konkurruese

Pas përfundimit të mbledhjet së grupit të PD, Xhelal Mziu zhvilluar një komunikim për mediat.

Ai ka thënë se Partia Demokratike duhet të bashkohet dhe të jetë e unifikuar që të jetë konkurruese në zgjedhjet e 2025.

“Nëse nuk kemi një PD të bashkuar nuk do të jemi konkurruar në zgjedhjet e 2025.Puna e parë duhet të jetë unifikimi i PD dhe kur të ndodhë procesi i unifikimit do të kemi edhe zgjedhje të reja”, ka thënë ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts