Nuk përmbahet çifti rus, kryejnë marrëdhënie seksuale në autostradë gjatë ecjes me makinë (VIDEO)

Një shofer është filmuar duke kryer marrëdhënie intime me një pasagjere femër, teksa ecte me makinë në një autostradë të Moskës.

Skena është xhiruar nga një tjetër makinë dhe pamjet janë shpërndarë në rrjete sociale. Në video shihet një burrë duke drejtuar një makinë tip Hyundai, por në të njëjtën kohë ndante momente intime me partneren, me të cilën dyshohet se po kryente marrëdhënie seksuale.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.