Nuk po përjeton moment të mirë tek Juventusi, dy gjigantët europian në ndjekje të Dibalas

SHPËRNDAJE

Situata delikate kontraktuale e Paulo Dibalas me Juventusin dhe negociatat e ngrira të rinovimit, mund të bëjë që bardhezinjtë të konsiderojnë seriozisht shitjen e yllit argjentinas në qershor.

DIBALA 1

Skadenca e kontratës së Dibalas është në qershor të vitit 2022, Çelsi dhe Totenhem do të ishin dy klubet që do të regjistrohen në garën për “Joya”, me drejtuesit bardhezi që kërkojnë jo më pak se 50 milionë euro për lojtarin 27-vjeçar argjentinas.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *