Nuk u grumbullua ndaj Napolit, reagon Kumbulla: Nga gabimet, mëson…!
Pas paraqitjes jo në lartësinë e duhur në humbjen që Roma pësoi ndaj Bodo/Glimtit në Konferencë Ligë të enjten me rezultatin 6-1, Murinjo vendosi për të lënë jashtë Marash Kumbullën për ndeshjen ndaj Napolit në kampionat, sfidë që përfundoi 0-0.

KUMBULLA 1

Për këtë mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” duke shkruajtur:

“Nga gabimet mëson. Fjalë pak dhe shumë punë! Forca Roma”, përfundon Kumbulla.

21-vjeçari shqiptar ende nuk e ka bërë debutimin e tij në këtë sezon në Serinë A, teksa në Ligën e Konferencës ai numëron 4 aktivizime gjithsej.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.