Numërohen 51 nga 67 kuti në Gjirokastër, kandidati i PS drejt fitores

Vijon procesi i numërimit  në Gjirokastër, ku nga 67 kuti në total, deri më tani janë numëruar 51 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS Flamur Golemi ka marrë deri më tani 8963 vota, ose 71.93 %.

Kandidati i Bashkë Fitojmë, Dorjan Lani ka marrë 3497 vota ose 28.07 %.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts