“Nxitoni, kam vrarë babanë”! Horror në Itali, 19-vjeçari masakron të atin dhe i pret trupin në copa!

Një krim makabër ka tronditur këtë të diel Italinë. Një 19-vjeçar ka vrarë babanë e tij, 57-vjeçar, me të cilin jetonte në një banesë në Sesto San Giovanni, në periferi të Milanos në Itali.

I riu masakroi të atin duke ia prerë trupin në copa dhe më pas telefonoi policinë duke i thënë: “Nxitoni, kam vrarë babaë.”

“I preu kokën”, tha një nga fqinjët për Ansa.

19-vjeçari po trajtohesh prej kohësh për probleme të shëndetit mendor. Kur karabinierët mbërritën në banesë, rreth orës 09:00 të mëngjesit, gjetën të riun në gjendje shoku dhe babain e tij, menaxher banke, të masakruar në dhomën e gjumit.

Nëna e 19-vjeçarit nuk banonte në Sesto San Giovanni.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *