“O sot, o kurrë”, Berisha poston sloganin e protestës: 20 shkurti, dita e dredhjes së themeleve të monizmit të Ramës. Mosbindja civile…

Sali Berisha ka postuar sot sloganin e protestës së 20 shkurtit.

Ai ka zbuluar se protesta do të mbahet në orën 17:30

[embedded content]

vijon/…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts