“O ti, o unë këtu!”- Degradon sherri në BBV, Egla Ceno shpërthen në lot! Jul Deda: Mos guxo t’i përmendësh më fëmijët e mi!

o ti o une ketu degradon sherri ne bbv egla ceno shperthen ne lot jul deda mos guxo ti permendesh me femijet e miDebatet mes aktorëve Jul Deda dhe Egla Ceno nuk kanë të sosur! Dy banorët e Big Brother VIP janë përplasur ashpër me njëri-tjetrin mbrëmjen e sotme në oborrin e shtëpisë, ndërsa aktorja ka shpërthyer në lot.

juli egla debat

Debati mes tyre ka agravuar thuajse në përplasje fizike. Gjatë debatit, Egla i është drejtuar Julit duke i thënë “mos më ndiq, mendo sikur t’ja bënin vajzës tënde”, ndërsa aktori është kthyer duke i thënë mos t’ja përmend më fëmijët.

“Mos i përmend më fëmijët e mi. Mos guxo më se o ti o unë këtu”, ka thënë Juli.

Pjesë nga debati:

Egla: Mendo këtë që po më bën mua tek vajza jote,

Juli: Çfarë të bëra unë ty? Më thuaj çfarë të bëra

Egla: Mos më ndiq, mendo sikur t’ja bënin vajzës tënde.

Juli: Mos i përmend më fëmijët e mi.

Egla: Ndalo së përmenduri atë që po bën prej ditësh

Juli: O mllefxhie, o njeri i keq.

Egla-Heidit: U lodha duke bërë sikur nuk më bëhet vonë, por më bëhet vonë në të vërtetë (qan)

Juli: Mos guxo më se o ti o unë këtu.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts