“Oficerët i shkuan në zyrë dhe…”, Klodiana Lala zbulon detaje nga arrestimi i ish-drejtoreshës së Kadastrës në Durrës: Iu sekuestrua celulari personal

oficeret i shkuan ne zyre dhe klodiana lala zbulon detaje nga arrestimi i ish drejtoreshes se kadastres ne durres iu sekuestrua celulari personal
oficeret i shkuan ne zyre dhe klodiana lala zbulon detaje nga arrestimi i ish drejtoreshes se kadastres ne durres iu sekuestrua celulari personal

Ish-drejtoresha e Kadastrës në qytetin e Durrësit Rajmonda Dashi është arrestuar ditën e sotme, ndërsa gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje nga arrestimi i saj.

Ajo zbuloi për BalkanWeb se Dashi u arrestua teksa ishte në zyrën e saj, ndërsa oficerët i kanë sekuestruar edhe celularin, i cili do të ekzaminohet nga SPAK.

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts