Operacioni anti-drogë në Elbasan, zbulohen fotot e të arrestuarve dhe të shpallurëve në kërkim

Pas operacionit masiv të kryer ndaj grupeve kriminale të drogës në qytetin e Elbasanit, janë publikuar edhe fotografitë dhe emrat e personave të arrestuar dhe të shpallur në kërkim.

Panorama TV ka zbuluar listën me emrat dhe fotot e anëtarëve të grupeve, të cilët ishin përgjegjës për shitjen e lëndëve narkotike në qytet.

Të arrestuarit akuzohen për trafikimin e lëndëve narkotike të forta nga vendet e Lindjes, Turqia e Siria, drejt Europës.

Ditën e sotme Gjykata e Elbasanit vendosi masën e sigurisë “arrest me burg” për 35 prej tyre, “arrest shtëpie” për 3 të tjerë dhe “detyrim paraqitje” për 7 të tjerët.

Personat e arrestuar në flagrancë

Redi Nerpjetri.

Eljus Trashi.

Mikel Petriti.

Gentjan Gjoka

Fatjon Blloshmi

Personat e ndaluar:

Joni Hasnjoku,

Durim Novaku,

Hysni Sadushi,

Arsen Vishkulli,

Emiljan Dinja,

Ledi Nergjoni,

Erist Skilja,

Gazmir Panxhi,

Gentjan Shabani,

Florenc Demiri,

Gavrosh Berati,

Rigert Kokoneshi,

Ferdinand Sadushi,

Ahmet Kushi,

Denis Darzeza,

Florenc Puto,

Storado Sadushi,

Emre Puro,

Rezarta Isufaj,

Shpetim Myrta,

Edor Hasanllari,

Andrea Gugu,

Armando Buzani,

Erind Hoxha,

Ilirjan Kume,

Sali Isufaj,

Klajdi Isufaj,

Igli Merko,

Hekuran Gjeli,

Xhuljano Gjyla,

Enea Hysenbelli,

Leonard Tola,

Aldo Gjeli,

Esmirand Lici,

Xhulio Lluca,

Armand Lluca,

Oltjon Çela,

Sara Çepi,

Xhevit Bogdani,

Taulant Novaku,

Amarildo Sallaj,

Romarjo Bora,

Rudolf Korumi,

Mariglen Hida

Fatmir Durbaku

Persona ne kerkim:

Enea Toĺlumi,

Hysen haziu,

Eliberto Skilja,

Sotir Kokoneshi,

Albi Bicaku,

Migel Balla,

Migen Kucaj

7d557f6a 0f13 47a1 Ad5f 9748858b249e
7d557f6a 0f13 47a1 Ad5f 9748858b249e
2f1c9940 Ff8a 4c99 8c90 C3bd57525440
2f1c9940 Ff8a 4c99 8c90 C3bd57525440
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.45.51
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.45.51
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.45.21
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.45.21
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.44.49
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.44.49
Bdbf23dc Efa6 4771 826d Af10a9b69b99
Bdbf23dc Efa6 4771 826d Af10a9b69b99
F6714e33 C341 49c0 93d0 C7c46d164152
F6714e33 C341 49c0 93d0 C7c46d164152
9e4b62eb 82dc 4e97 8c07 F5ba92f914f1
9e4b62eb 82dc 4e97 8c07 F5ba92f914f1
A4ff9896 1317 4f9b Bbc5 838d7e176825
A4ff9896 1317 4f9b Bbc5 838d7e176825
56b2935a 13ed 4501 9939 1cf84ee06cfd
56b2935a 13ed 4501 9939 1cf84ee06cfd
4909d046 8dca 4ae0 916c 9b850bd0d089
4909d046 8dca 4ae0 916c 9b850bd0d089
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.48.591
Whatsapp Image 2023 07 02 At 20.48.591
Eazklkkll 1
Eazklkkll 1
Ejlll 1
Ejlll 1
Azkrlklkl 1
Azkrlklkl 1
Aejkll 1
Aejkll 1
Asrikll 1
Asrikll 1
Auuiuk
Auuiuk
Sjkkkl 1
Sjkkkl 1
Dtlkl 1
Dtlkl 1
Skkk 1
Skkk 1
Arkkl 1
Arkkl 1
Sklkkl 1
Sklkkl 1
Aikkkl 1
Aikkkl 1
Aijudlkl 1
Aijudlkl 1
Cm. 1
Cm. 1
Fgkjk 1
Fgkjk 1
Xfkkk 1
Xfkkk 1
Zjkk 1
Zjkk 1
Gkfkk 1
Gkfkk 1
Aikkllk 1
Aikkllk 1
Zkl 1
Zkl 1
Szk. 1
Szk. 1
Xklll 1
Xklll 1
Sklll 1
Sklll 1
Skjklllsrxkll
Skjklllsrxkll
Aekjk 1
Aekjk 1
Aeikokol 1
Aeikokol 1

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts